Cemdağ Aydınlatma Teknolojileri, aydınlatma armatürü ve ekipmanlarını imal eden, hızlı, verimli ve yüksek kapasiteli üretim yapan, Türkiye’de sektörün önder sanayi kuruluşlarından biridir. İş mükemmelliğine odaklanan Cemdağ, ayrıca dış aydınlatma ve sokak aydınlatma armatürleri ile hizmet vermektedir. Sokak aydınlatması grubunda, yol armatürleri, kentsel armatürler, tünel armatürleri, benzin istasyonu armatürleri ile projektörler gibi tüm ürün gruplarını bulabilirsiniz.

Şehirlerimizi güzelleştirmek, yayalarımızın ve sürücülerimizin ışık konforunu en üst seviyede tutmak, Cemdağ Aydınlatma’nın kurulduğu günden beri ana felsefesidir.

Yol aydınlatma ve kentsel aydınlatma, sektörün en komplike ve uzmanlık isteyen alanıdır. Bu alanda uzman kadrosu ile Cemdağ, ürün haricinde profesyonel hizmet de sunmaktadır.

Yollarımızın ve şehirlerimizin direkler arası mesafe, yaya yolları, park ve bahçeler, meydanlar gibi alanlarının en yüksek kalitede hizmet ile aydınlanmasını isterseniz, Cemdağ’ın uzman ekibi ile mutlaka irtibata geçin.

İhtiyaçlarınızı karşılamak ve bunu yaparken de şehrinizi güzelleştirmek, Cemdağ ile mümkün.

Print Friendly, PDF & Email